60.1699° N

Ota yhteyttä

Jätä viesti, löydä yhteystietomme tai navigoi toimistollemme

24.9384° E

Ota meihin yhteyttä

Kerro viestissä, miten voimme olla avuksi ja olemme yhteydessä!

Kiitos viestistäsi, palaamme asiaan!
Oops! Yhteydenottopyynnön lähettäminen ei onnistunut. 
Voit laittaa meille myös sähköpostia osoitteeseen enquiries@meltlake.com.

Ihmiset

Ota yhteyttä myyntiimme

Jarkko Lainio Meltlake

Jarkko Lainio

Modern Work Sales

jarkko.lainio@meltlake.com+358 50 0838337
Eveliina Ormio Meltlake

Eveliina Ormio

Business Applications Sales

eveliina.ormio@meltlake.com+358 50 4081512

Karol Warnicki

Cloud & Data Sales

karol.warnicki@meltlake.com+358 40 0492711
Timo Hyväoja Metlake

Timo Hyväoja

CEO & Co-founder

timo.hyvaoja@meltlake.com+358 41 5346328

Kysy lisää palveluidemme vetäjiltä

Karoliina Kettukari Meltlake

Karoliina Kettukari

Modern Work Lead, MVP

karoliina.kettukari@meltlake.com
Minna Marttinen Meltlake

Minna Marttinen

Business Applications Lead

minna.marttinen@meltlake.com
Antti Arnell Meltlake

Antti Arnell

Cloud & Data Lead

antti.arnell@meltlake.com

Yhteystiedot

Meltlake Oy

Kansakoulukatu 3, 5. krs 00100 Helsinki
Finland

Y-tunnus 3138324-3

Tarjouspyynnöt:
kyselyt@meltlake.com
Meille töihin?
rekry@meltlake.com